Animefest 2008

12. května 2008 v 8:44 | akeppanashi |  Úvodní a organizační kecy
ANIMEFEST 2008

Čauky všichni!
Tááááááááááááááááááááááááááák, ve dnech 10.-11.5. tohoto roku, tzn. 2008 :-)), proběhla snad nejznámější akce ve světě otaku - Animefest. V sobotu (10.5.) byl zahájen něco málo kolem deváté ráno. Hned po zaplacení, někteří ale platili předem, jste dostali jmenovku, přívěšek na klíče s obrázkem, který jste si dopředu vybrali a program se všeobecnými ustanoveními (jééééé tohle jsem vždycky chtěla použít:-))) Potom jste si tam mohli zakoupit jak se kreslí manga a "mangu" Pokrevní příbuzní (tuhle jsem koupila ségře - je to o upírech). Pak byl díl Bud Gamer - to se mi líííííííííbilo:-)). Po nějaké době následovala soutěž AMVéček (Jarnik nezklamal XD). Zajímavé bylo i cosplay. Mnoho mnoho různých kostýmů. Mohli jsme vidět zástupce z Deathnote, Narutovci tam byli hojně zastoupeni (z normalního Naruta i z Shippudenu), Cowboy Bebop, Bleach, hoooooodně středoškolaček, Trinity blood i vláček. Tohle byl jenom hrubý výběr asi 50 cosplayerů. Na Animefestu jsem byla se Safirou a Alysane. Docela solidně jsme se při některých hláškách bavili:-)). Bohužel jsem tam byla jenom v sobotu, protože jsem v neděli nemohla a hrooooooooozně mi bylo líto, že jsem neviděla Vampire Knight, které jelo v neděli v poledne, ale no co, stejně to už mám přečtený všechny přeložený a zkouklý i nově vydávaný anime:-))
Jooooooooooooooo, tak to by jsme měli XD. Doufám, že to byl stručný výcuc, který se snažím naučit a většinou mi to nejde XDXD.
Ááááááááááááááááááááááááááááááááááááá!!!!!! Já už se táááááááááááááááák těším na příští rok!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Tak tohle je můj přívěšek:
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama